Hakkımızda

logo

 

1986 yıllından bu yana İSTANBUL ve diğer şehirlerde, uygulamalara imza atmış olan firmamız,iç dekorasyon uygulamaları gibi sınırsız tasarımlarıyla yola çıkmış olan TORUN DEKOR İNŞAAT OLARAK SİZLERE HİZMET SUNMAKTADIR. Yaptığımız uygulama ve çalışmalarımız ile siz müşterilerimize , iş memnuniyeti,güven sağlamak birinci kuralımız olmuştur.

TORUN DEKOR İNŞAAT olarak, her zaman yaptığımız işin arkasında olduğumuzu kanıtlamış olup, bütün müşterilerimizin görüşlerine saygı duymuşturuz.Çünkü ilkemiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Ve nitekim sizden aldığımız memnuniyetin bize vermiş olduğu özgüven bütün TORUN DEKOR İNŞAAT personelini, daima kalifiye kılmıştır….

TORUN DEKOR İNŞAAT, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirlediği kurumsal stratejisinden yola çıkarak, sektöründe edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam etmektedir. Torun Dekor müşteri odaklı ve verimliliği merkez alarak kurumsal yönetişim ilkelerine dayanan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım; sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı sosyal sorumluluk anlayışı ile değer kazanmakta ve gelişmektedir. .

Reklamlar